The Sands by Aitken Spence****

Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází na rozlehlé pláži, která je kombinovaná s tropickou zahradou. Můžete zde poznat tradiční srílanskou pohostinnost, užít si písku, moře a slunce, nebo navštívit slavný chrám Kalutara či deštný prales Sinharaja. Management si také zakládá na zodpovědném a ekologicky udržitelném fungování hotelu.

Poloha: Hotel se nachází ve městě Kalutara na východním pobřeží Srí Lanky, které je vzdáleno 37 kilometrů od hlavního města Colomba a 68 kilometrů od mezinárodního letiště.

Ubytování: V hotelu se nachází 95 vkusně zařízených pokojů, jejichž větší část může pojmout až tři osoby. Všechny jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací s nízkou spotřebou energie, psacím stolem, satelitním televizorem, rádiem, minibarem, bezdrátovým přístupem k internetu, vysoušečem vlasů, elektronickou bezpečnostní schránkou, balkonem či terasou se židlemi a výhledem na oceán a koupelnou se sprchou i vanou, která je navíc pravidelně zásobovaná toaletními potřebami vyrobenými tradiční metodou. Ke každému z pokojů je možný bezbariérový přístup.

Vybavení: Oceňovaný hotelový šéfkuchař dohlíží na přípravu té nejlepší mezinárodní kuchyně, která je navíc zdravá a čerpá inspiraci i z tisícileté místní kuchařské tradice. Kromě třech restaurací si je možno si na ní pochutnat na řadě dalších míst určených pro speciální příležitosti. Každou sobotu se pořádá barbecue. Dále je k dispozici bar u bazénu, bazén s jacuzzi, fitness centrum, squashový kurt, tenisový kurt, ájurvédské lázně, sauna, salón krásy, noční klub, konferenční místnost, business centrum, směnárna, obchody se suvenýry, prádlena a stálá pokojová služba.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava: Možnosti zábavy zahrnují potápění, squash, tenis, plážový volejbal a fotbal, vodní pólo, stolní tenis, deskové hry, kulečník, vyjížďky lodí na oceán, jízdu na slonech, cyklistiku, kulturní představení, živou hudbu či výlety (chrám Kalutara, národní park Sinharaja, želví rezervace…).

Děti: Rodiny s dětmi využijí službu hlídání dětí, dětské hřiště nebo dětský bazén.

Stravování: all inclusive

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *