Letenky

Prolítejte celý svět

Rádi byste koupili levné letenky, které by vás dopravili do požadované destinace, ale nemáte s tím příliš zkušeností? Raději byste si nechali poradit od lidí, kteří se v tom dokonale orientují a kteří vám jsou schopni vytvořit tu nejlepší nabídku? V tomto případě je pro vás naše cestovní kancelář DanMar Travel tou nejlepší volbou.

Rezervujte si levné letenky online, přes náš vylepšený online terminál. V nabídce máme přes 800 leteckých společností z celého světa. Létejte levněji.

Druha možnost – stačí vyplnit krátký formulář, ve kterém sdělíte kontaktní údaje a hlavně vaše cestovatelské preference.

Musíte si tedy nejprve uvědomit pár základních věcí:

  • Odkud chcete letět?
  • Kam chcete letět?
  • Kolik vás poletí?
  • Preferujete co nejnižší cenu, nebo vámi požadované datum?
  • Na jak dlouho chcete jet, odkdy dokdy?

Zodpovězte nám na tyto jednoduché otázky a my se vám pokusíme najít takové letenky, které vám budou ve všech směrech vyhovovat. Budeme vás kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonu. Uvidíte, že vás naše nabídka rozhodně nadchne, pro své klienty totiž nabízíme jen to nejlepší.

Před odjezdem do kterékoli země doporučujeme zkontrolovat požadavky na vstup do dané země i do zemí, které jsou využívány jako transferové. Veškeré informace jsou dostupné na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Poptávkový formulář - letenky
požadované datumnižší cena