Zájezdy

Nemáte čas hledat dovolenou?

Potřebujete poradit? Zašlete nám poptávku na Vaši dovolenou na mail danmar@danmar-travel.cz a my Vám zašleme nabídku nebo můžete porovnat nabídky na levné dovolené desítek cestovních kanceláří. Ušetříte čas na porovnávání nabídek i peníze. Nakupujete za ceny pořádající cestovní kanceláře. Nabízíme slevy a podklady pro příspěvek na dovolenou.

Dovolená 2016


Vyrazte poznávat svět

Cestování je pro mnohé z nás opravdová vášeň. Poznávat jednotlivé kouty světa, seznamovat se s novými kulturami, poznávat životy lidí a užívat si tu svobodu – to je to, co vás na cestování láká. Proč tedy nevyrazit opět na nějaký zajímavý zájezd, který by vás nabyl dokonalými zážitky a následně vzpomínkami? Naše cestovní kancelář DanMar Travel si pro vás připravila spoustu atraktivních zájezdů, které jsou určené zcela pro všechny.

V dané destinaci vám bude k dispozici samozřejmě delegát, který vám se vším pomůže. Nemusíte se bát, že byste celou dobu pouze leželi na pláži, zájezdy jsou trojího typu:

  • Poznávací
  • Sportovně aktivní
  • Odpočinkový

Zájezdy nabízíme do méně typických zemí, jako je třeba SAE, Omán, Srí Lanka anebo třeba Rusko. Tyto země jsou opravdu zajímavé, vsadíme se, že jste je ještě neměli možnost navštívit. Neváhejte tedy vsadit na služby naší cestovní kanceláře a vyrazte poznat další kus světa.

DanMar Travel nabízí zajištění dovolené podle vašich přestav. Spolupracujeme s desítkami českých a německých cestovních kanceláří, jejichž nabídky neustále porovnáváme a přehledně je můžete nalézt na našem webu, věnovaném zajištění levné dovolené a zájezdům podle přání.

Plánujete-li uskutečnit cestu, která není v katalogu zájezdů a dovolených žádné cestovní kanceláře? Všem, kteří rádi cestují do nejrůznějších koutů světa a neradi se přizpůsobují nabídce zájezdových „balíčků“ standardních cestovních kanceláří, rádi zajistíme cestu (levné letenky, ubytování, transféry, lístky atd.) do kterékoli světové destinace.

V mnoha z nás je zakotvena představa, že individuální cesta musí být dražší. Toto pravidlo neplatí. Při individuální cestě poznáte země zcela jinak, než jen z autobusu a hotelového apartmánu. Můžete ochutnat místní kuchyni, poznat místní zvyky a rozdíly v povahách jednotlivých národů.

U cest tohoto typu nejste závislí na sezóně a jediným kritériem je Vaše fantazie. Při cestách lze využít nejrůznějších akčních nabídek leteckých společností. Stačí nám napsat (danmar@danmar-travel.cz) či zavolat a my Vám zašleme nabídku na míru.