Tangerine Hotel****

Tento starší hotel ležící přímo na pláži a obklopený tropickou zahradou nabízí jednodušší ubytování doplněné o kvalitní služby a přátelský personál.

Poloha: Hotel se nachází se na pláži Kalutara na západním pobřeží Srí Lanky, 40 kilometrů jižně od hlavního města Colomba.

Ubytování: Hosté jsou ubytováni ve 166 pokojích, které nabízejí úžasný výhled na oceán a zahradu. Všechny jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, větrákem, hudebním kanálem a koupelnou s vanou a sprchou. 24 pokojů typu deluxe navíc disponuje televizí, minibarem a vysoušečem vlasů. K dispozici je také několik apartmá.

Vybavení: Mezi vybavení hotelu patří dvě restaurace s výhledem na moře podávající západní i východní kuchyni, kavárna, bar ve foyer hotelu a koktejlový bar u bazénu, rozlehlý sladkovodní bazén s masážními tryskami, slunečníky a lehátky, posilovna, lázně, konferenční místnost, prádelna, obchod se suvenýry a 24hodinová pokojová služba.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava: Pro rozptýlení hostů jsou pořádaný pravidelné večerní zábavní a animační programy, kulturní představení a tematické noci, hraje živá hudba, karaoke. Dále se hosté mohou věnovat vodním sportům, tenisu, volejbalu, badmintonu, squashi, stolnímu tenisu, kulečníku, šachům, uvolnit se při masáži či aromaterapii v lázních nebo vyrazit na výlet (skalní chrám, čajová továrna, rybářská vesnice…).

Děti: Rodiny s dětmi využijí dětský bazén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *