Siddhalepa Ayurveda****

Poloha: Přímo u krásné písečné pláže v menším klidném letovisku Wadduwa, obklopen exotickou vegetací. Centrum živějšího letoviska Kalutara je asi 7 km. Transfer cca 2,5 hodiny.

Ubytování: Pokoj superior: stylový a prostorný, vybavené vanou nebo sprchou/WC, vysoušečem vlasů, obývací prostor, telefon, SAT/TV, hudební kanál, trezor, minibar, varná konvice, stropní ventilátor, klimatizace, s balkonem či terasou. Pokoj deluxe: vybavení jako pokoj superior, ale prostornější a umístěné v přízemí, s terasou a možností přistýlky.

Vybavení: 50 individuálně zařízených pokojů různého typu v hlavní budově nebo chaletech, lobby s recepcí, restaurace s výbornou kuchyní a speciální ayurvédskou dietou, obchod se suvenýry, minimarket a ayurvédská lékárna, krásná tropická zahrada, bazén s integrovanou dětskou sekcí, vodopádem, jacuzzi, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, sluneční terasa, malé dětské hřiště, k dispozici je zkušený lékař, instruktoři jógy a meditace, trénovaní terapeuti. Volejbal, badminton, stolní tenis, fitness centrum, šipky, příležitostně večerní zábava. Služby za poplatek: veškeré ayurvédské procedury (se zaměřením např. na detoxikaci, odbourání stresu, očistu, hlubokou relaxaci, protistárnoucí, udržující váhu, zmlazení aj.), kúry a ayurvédské prostředky a kosmetika, minibar na pokoji, trezor na pokoji, internet. Pro děti: dětská sekce v bazénu, hřiště.

Stravování: Plná penze (pokrmy vegetariánské a ryby. Pokrmy nevegeta riánské lze objednat a’la carte). Snídaně: formou bufetu, obědy: formou bufetu, večeře: formou bufetu.

Pláž: Přímo na písčité pláži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *