Paradise Beach Club***

Mezi Weligamoua Matarou na samém jihu ostrova, přímo u typické jihosrílanské pláže. V pěším dosahu je několik jednoduchých plážových restaurantů.

Ubytování

Celkem 42 různých kategorií (v závorce vždy naše hodnocení): STANDARD (2*) je pár jednoduchých bungalovů vhodných spíše pro baťůžkáře, bez klimatizace, se sprchou a WC plus ventilátorem a moskytiérou. V jednopatrovém pavilónu v centrální části jsou pokoje DELUXE (3*) mající již poměrně slušnou koupelnu se sprchou a WC, TV, balkon či terasu a samozřejmě klimatizaci. Vedle je zcela nový druhý patrový pavilón s LUXURY Rooms (4*) – ještě komfortnější a prostornější než stejně vybavené Deluxe. Několik FAMILY Villas (2*+) je patrově řešeno (2 pokoje – dole dvoulůžko, nahoře dvoulůžko a další lůžko), TV, klimatizace a jednoduchá sprcha s WC.

Vybavení

2 akry bujné tropické zahrady skrývají recepci se základním servisem vč. safety boxes, menší bazén (bude se v dohledné době zvětšovat) s brouzdalištěm, restaurant s barem.

Spojení

Transfer z mezinárodního letiště bývá ovlivněn dopravní situací v Colombu(průjezd) a může trvat 2,5 (většinou večer) až 3,5 (většinou ráno) hodiny.

weligama-paradise-beach-club-parabe10_187weligama-paradise-beach-club-parabe11_187weligama-paradise-beach-club-parabe1_187weligama-paradise-beach-club-parabe_187

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *