Nilaveli Hotel***

Poloha: Na severovýchodě ostrova, cca 10 km severně od zdejšího centra Trincomalee, přímo u pláže (cca 6 hodin od letiště). Stejnojmenná kilometry dlouhá pláž z bělostného písku patří k nejznámějším a nejhezčím v této části Asie. Ve výhledu je romantický ostrůvek Pigeon Island (cca 30 minut člunem), nedaleko hotelu podmořská skaliska s korály – vhodné místo pro šnorchlování.

Ubytování: Aktuálně 32 pokojů – všechny mají terasu nebo verandu, sprchu / WC, klimatizaci, větrák, TV a ledničku. Nejblíže k pláži jsou prostornější pokoje Deluxe (za příplatek).

Vybavení: Recepce se základním servisem, hlavní (částečně klimatizovaný) restaurant s barem, plážový (mezi bazénem a pláží) otevřený restaurant a la carte, sladkovodní bazén.

Stravování: Polopenze v hlavní restauraci (snídaně a večeře buffet nebo výběr z menu). V sobotu obvykle barbecue u bazénu či na pláži. Hotel je pověstný krabími a jinými mořskými specialitam.

Pláž: Hotel leží přímo na pláži

Sport a zábava: Potápěčská báze, šnorchlování, windsurfing, hotel aktuálně nabízí možnosti výletů na Pigeon Island a do Trincomalee.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *