Kosgoda Beach Hotel***

Tento plážový resort je usazen mezi lagunou a Indickým oceánem. Vily pro hosty jsou rozesety vprostřed tropické zahrady, což vytváří nezaměnitelnou, poklidnou atmosféru, ve které je možno zapomenout na starosti a strasti běžného života. Hotel byl znovuotevřen po kompletní rekonstrukci v roce 2006.

Poloha: Hotel se nachází v Kosgodě na jižním pobřeží Srí Lanky a od hlavního města Colomba je vzdálen přibližně 80 kilometrů. Transfer z mezinárodního letiště zabere asi 2,5 hodiny.

Ubytování: Hosté jsou ubytováni v jedné ze 43 elegantně zařízených vil, které jsou všechny vybaveny klimatizací, kabelovou televizí, minibarem, bezpečnostní skříňkou, telefonem s možností mezinárodních hovorů, vysoušečem vlasů, koupelnou pod širým nebem a nabízejí nádherný výhled.

Vybavení: Vybavení hotelu zahrnuje tři restaurace podávající formou bufetu či výběrem z jídelního lístku evropské speciality, exotická jídla z Asie či mořských plodů nebo autentickou srílanskou kuchyni, dva bary, venkovní bazén, ájurvédské lázně, tělocvičnu, saunu, business centrum, vysokorychlostní přístup k internetu, prádelnu, knihovnu nebo obchod se suvenýry.

Pláž: Písčitá pláž, na níž chodí želvy pravidelně klást svá vejce, se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava: Kromě odpočinku na pláži či u bazénu se hosté mohou věnovat tenisu, badmintonu, volejbalu, stolnímu tenisu, kulečníku, šipkám, deskovým hrám, pozorování želv na pláži, pozorování ptáků, dopřát si masáž v ájurvédských lázních, vydat se na některý z připravených výletů do divoké přírody nebo na jiná zajímavá místa v okolí, projet se lodí po řece či se v nedaleké Bentotě pobavit u vodních sportů (šnorchlování, potápění, surfování, vodní lyžování).

Děti Pro nejmenší hosty je připraven dětský bazén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *