Heritance Ahungala*****

Tento luxusní hotel byl navržen architektem Geoffreyem Bawou tak, aby každému z hostů na nekonečném pozadí Indického oceánu poskytl jedinečný zážitek. Jeho základem je neotřelý architektonický styl hotelu doplněný o vskutku prvotřídní servis.

Poloha: Hotel se nachází v oblasti Ahungalla na jihozápadním pobřeží Srí Lanky a od mezinárodního letiště v Colombu je vzdálen cca 3,5 hodiny cesty (115 km).

Ubytování: Každý ze stylově zařízených 154 pokojů, které jsou zde pro hosty připraveny, je unikátní, neboť žádné dva pokoje nejsou stejné. V každém z nich je k dispozici nastavitelná klimatizace, větrák, psací stůl, pohovka, obývací prostor a prostor pro převlékání, koupelna s děšťovou sprchou, bidetem a studenou a teplou vodou, satelitní televizor, rádio, hudební kanál, bezdrátový přístup k internetu, telefon s možností mezinárodních hovorů, minibar, varná konvice, vysoušeč vlasů, elektronická bezpečnostní schránka a soukromý balkon či terasa s výhledem na moře. Kdo by toužil po ještě větším přepychu, může se ubytovat v pokojích typu deluxe či v některém z apartmá.

Vybavení: Pod vedením světově oceňovaného šéfkuchaře připravuje tým hotelu pouze vybrané speciality, v nichž se snoubí nejnovější světové trendy s tradičními srílanskými prvky. Výsledkem jsou nepřekonatelné delikatesy, které si mohou hosté dopřát v jedné ze tří hotelových restaurací či na některém z připravených speciálních míst. Kávu, skleničku či doutník si je možno užít v jednom z pěti barů, z nichž jeden funguje zároveň jako noční klub. Mezi další vybavení hotelu patří lázně, dva bazény, jacuzzi, fitness centrum, tenisové kurty, putting green, business centrum, konferenční místnost, stálá pokojová služba, knihovna, směnárna, prádelna a několik obchodů.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava: Možnosti zábavy zahrnují vodní sporty, vyjížďky na lodích, jízdu na slonech, vodní pólo, tenis, badminton, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, plážový fotbal, cyklistiku, deskové hry, kulečník, šipky, karaoke, pravidelné tematické večery (srílanský, dálněvýchodní a plážové grilování) či zajímavé výlety do okolí (říční safari, želví rezervace…).

Děti: Pro rodiny s dětmi je připravena služba hlídání dětí či speciální dětská menu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *