The Fortress*****

Jak název napovídá, tento hotel stojící na pláži Koggala nabízí pětihvězdičkový luxus v úžasném, pevnost připomínajícím prostředí. Budova hotelu je obklopena tropickou zahradou, v níž je ukrytý důmyslně nepravidelný bazén. Nanejvýš pohodlný pobyt dotváří i špičkové vybavení.

Poloha: Nachází se v historickém městě Galle na jihozápadě Srí Lanky, které je od mezinárodního letiště v Colombu vzdáleno 140 kilometrů.

Ubytování: Pro hosty je zde připraveno 51 stylových a prostorných (65 m2 a více) pokojů, které jsou zařízeny v pěti různých stylech. Jejich útulné prostředí podtrhuje kontrast mezi tmavým týkem či mahagonem a světlými či krémovými stěnami. Mezi jejich špičkové vybavení patří klimatizace, větrák, postel královské velikosti, kávovar, minibar, bezpečnostní schránka, telefon, koupelna s vanou a plasmová televize doplněná o DVD přehrávač a prostorový zvuk.

Vybavení: Vynikající hotelové kuchyně podávající mezinárodní, středomořská či tradiční srílanská jídla si mohou hosté užít buď v jedné ze tří restaurací, nebo na soukromé večeři na pláži, u bazénu či v pokoji. K posezení láká také skvěle zásobený vinný sklep, čajovna se širokou nabídkou místních čajů či koktejlový bar ve foyer hotelu, v němž o víkendech hraje živá jazzová hudba. Z dalšího vybavení musíme zmínit dva bazény, lázně se saunou a parní lázní, moderní fitness centrum, bezdrátový přístup k internetu v celém komplexu hotelu, prádelnu, čistírnu, stálou pokojovou služba, směnárnu, business centrum, konferenční místnost, obchody či transfer z letiště.

Pláž: Písčitá pláž je přímo před hotelem.

Sport a zábava: Kromě užívání si přepychu si mohou hosté dopřát ájurvédskou masáž či jinou proceduru v lázních, věnovat se józe, rybaření, cyklistice, zacvičit si ve fitness centru, odpočinout na pláži či u bazénu nebo vyrazit prozkoumat holandskou koloniální pevnost pod ochranou UNESCO či jiné památky v historickém přístavním městě Galle.

Děti: Nejmenší hosté najdou spoustu zábavy v dětském klubu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *