Hotel Eden Resort and Spa*****

Tento hotel se nachází přímo na pláži v oblíbeném letovisku Beruwela. Pro hosty je zde kromě bezchybného servisu, srílanské pohostinnosti a špičkového vybavení připraven bezpočet možností ke zpestření dovolené.

Poloha: Hotel se nachází v letovisku Beruwela vzdáleném hodinu cesty od hlavního města Colomba a asi dvě hodiny od mezinárodního letiště.

Ubytování: Hosté se mohou ubytovat v jednom ze 158 špičkově zařízených pokojů či apartmá. Každý z nich má dřevěnou podlahu, koupelnu, soukromý balkón s výhledem na moře či do zahrady, satelitní TV, kávovar, klimatizaci, minibar, bezdrátový přístup k internetu a bezpečnostní schránka.

Vybavení: O uspokojení kulinářských potřeb hostů se postarají tři hotelové restaurace, ve kterých je možné ochutnat vybrané pokrmy z evropské, středomořské, čínské, orientální či srílanské kuchyně nebo z čerstvých mořských plodů. Dále je připraveno několik barů a kaváren, které doplňuje skvěle zásobená vinotéka. Kromě toho jsou k zde dispozici lázně vprostřed bujné tropické zahrady vybavené saunou, parní lázní, aromaterapií a nabízející rozličné masáže či ájurvédské terapie, centrum vodních sportů vzdálené pět minut od hotelu, certifikovaná potápěčská škola, fitness centrum, rozsáhlý bazén, místnost na pořádání konferencí nebo banketů, prádelna nebo obchod se suvenýry.

Pláž: Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Sport a zábava: Hosté se nudit rozhodně nebudou. Mohou se věnovat vodním sportům jako je windsurfing, vodní lyžování, jízda na vodním skútru, motorovém člunu či banánové lodi, potápění, šnorchlování, rybaření, vodnímu pólu, squashi, tenisu, volejbalu, aerobiku, jízdě na koni, stolnímu tenisu, kulečníku, biliáru, deskovým hrám nebo šipkám.

Děti: Pro nejmenší hosty je připraveno dětské hřiště a dětský bazén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *