Dickwella Resort****

Menší velmi atraktivní hotel je postaven na poloostrově a obklopen dvěma zálivy. Po tsunami byl kompletně zrenovován a patří svou lokací k nejlepším a nejvyhledávanějším resortům.

Ubytování: V nízké zástavbě, velmi kvalitně vybavené pokoje kategorie standard, deluxe a suites. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají postele s baldachýnem, sedací soupravu ve srílanském stylu a terasu či balkón s výhledem do zahrady a na oceán. K dispozici je taktéž minibar, možnost přípravy kávy a čaje na pokoji. Deluxe pokoje a suity jsou dekorovány uměleckými předměty a mají satelitní TV. Pro rodiny s dětmi je skvělá volba rodinný pokoj, v přízemí je obytná část a v 1. patře je manželské lůžko a dále pak dvě oddělené postele pro děti.

Vybavení: Restaurace s mezinárodním jídelníčkem a důrazem na speciality srílanské a italské kuchyně, bar, bazén s lehátky a slunečníky, lázeňské procedury, vybavené fitness, místnost pro cvičení jógy, knihovnička s výběrem knih.

Stravování: Polopenze většinou formou bufetu, v nízké sezóně à la carte. Možnost plné penze.

Pláž: 2 zlaté písečné zálivové pláže nabízí skvělé podmínky pro koupání hned u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty jako windsurfing, kánoe, šnorchlování a rybolov, tenisové kurty, cvičení jógy, poznávání okolí – Galle a další místa včetně národních parků, lázeňské procedury.

bazen-php_dickwella-dickwella-dickwella01_187dickwella-dickwella-dickwella02_187dickwella-dickwella-dickwella03_187dickwella-dickwella-dickwella04_187index-php_

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *