Club Dolphin Hotel****

Tento hotel, který je určen pro všechny, kteří jsou mladí duchem, se rozkládá v rozsáhlé palmové zahradě uvnitř prosluněného města Waikkal. V komplexu hosté kromě ubytování najdou dostatek příležitostí k dobrému jídlu, pití, zábavě i rekreaci.

Poloha: Resort se nachází v rybářském městě Waikkal ležícím pouze 20 kilometrů (20 minut cesty) od mezinárodního letiště Bandaranaike a od hlavního města Colomba je vzdálen 56 kilometrů.

Ubytování: V resortu je možné nalézt téměř 150 útulných pokojů, které jsou všechny vybaveny klimatizací, kabelovou televizí, telefonem, DVD přehrávačem, hudebním kanálem, varnou konvicí, vysoušečem vlasů a koupelnou s teplou a studenou vodou. Menší část pokojů se nalézá v bungalovech, které jsou skryty v tropické zahradě, mají přímý přístup k pláži, mají navíc minibar a jsou k dispozici za příplatek.

Vybavení: Hotelová restaurace podává formou bufetu speciality jak srílanské tak mezinárodní kuchyně, k posezení lákají čtyři bary. Zaplavat si můžete v nejdelším srílanském bazénu, jenž je ještě doplněn druhým, klidnějším. K příjemné relaxaci lákají lázně nabízející aromaterapii, masáže a jiné uvolňující procedury, ke sportovní aktivitě potom fitness centrum či tenisové a squashové kurty, k večerní zábavě diskotéka. Dále jsou k dispozici business centrum, internetová kavárna, klimatizovaná konferenční místnost, obchody, půjčovna DVD, prádelna a nezbytná stálá pokojová služba.

Pláž: Několikakilometrová písčitá se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava: Hosté se zde rozhodně nebudou nudit; mezi možné aktivity patří: vodní sporty (vodní polo…), aquaaerobik, jízda na kajaku na přilehlé řece, jízda na koni, minigolf, tenis, squash, badminton, volejbal, kriket, lukostřelba, cyklistika, masáže a jiné procedury v lázních, deskové hry, šipky, kulečník, šachy, disko, karaoke, animační programy, kulturní představení, živá hudba či výlety po okolí.

Děti: Nudit se zde nebudou ani nejmenší hosté; připraveny jsou pro ně speciální programy či dětský bazén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *