CAMELOT BEACH HOTEL***

V OBDOBÍ OD 18.12.2012-14.1.2013 SI V CENÍKU PŘEKLIKNĚTE NA DOPRAVA VLASTNÍ. LETENKU VÁM SAMOZŘEJMĚ NABÍDNEME TAKÉ, JEN TO PROSÍM UVEĎTE DO POZNÁMKY.

Tento menší hotel ležící v živém letovisku Negombo s mnoha obchody, restauracemi a památkami z koloniální doby se kromě své vynikající polohy může pochlubit především svou pohostinností.

Poloha: Hotel leží přímo na pláži, v bezprostřední blízkosti (15 km, tj. přibližně 20 minut) mezinárodního letiště Katunayake, v samém srdci pobřežní turistické oblasti Negombo. Od hlavního města Colomba je vzdálen asi 3/4 hodiny cesty.

Ubytování: Ve dvou křídlech hotelu je připraveno 100 plně klimatizovaných pokojů vybavených koupelnou se sprchovým koutem a teplou vodou a soukromým balkonem.

Vybavení: Hostům je k dispozici restaurace fungující formou bufetu se širokým výběrem z řady chutných pokrmů, bar ve foyer hotelu a bar u jednoho ze dvou bazénů, slunečníky a lehátka, dětský bazén, směnárna, obchod se šperky a suvenýry, parkování, společenská a TV místnost, prádelna a čistírna, bezpečnostní skřínky (za poplatek), kopírka, konferenční místnost, ayurvedické lázně či stoly na stolní tenis. Pokojová služba je samozřejmostí.

Pláž: Nádherná, bílá písčitá pláž se rozkládá přímo před hotelem.

Sport a zábava: Pro zpestření pobytu jsou připraveny animační programy, tematické noci či sobotní diskotéka. Další možnosti zábavy zahrnují vodní sporty či plážový volejbal.

Děti: Pro nejmenší je k dispozici dětský bazén nebo na požádání služba hlídání dětí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *