Riverina

Hotel se nachází na zlaté pláži na západním pobřeží Srí Lanky, asi 2 hodiny jízdy od Colomba. Je umístěn v krásné tropické zahradě s kokosovými palmami. Díky své pohostinnosti a vynikající kuchyni vyhrál několik ocenění na Srí Lance, ve Velké Británii a v Německu.

Poloha: Hotel se nachází v letovisku Beruwela na jihozápadě ostrova, 56 kilometrů od hlavního města Colomba a 96 kilometrů od mezinárodního letiště.

Ubytování: Ubytovat se lze v jednom ze 192 pokojů, z nichž většina směřuje k moři a zbytek do tropické zahrady a které jsou všechny vybaveny klimatizací, satelitní TV, křesly, telefonem s možností mezinárodních hovorů, hudebním kanálem, minibarem, varnou konvicí, bezpečnostní schránkou, koupelnou s vysoušečem vlasů a terasou nebo balkónem.

Vybavení: Hostům jsou k dispozici dvě restaurace, v nichž si mohou vybrat z řady pokrmů z evropské, čínské, srílanské či mezinárodní kuchyně ať už formou bufety či na základě menu. Dále pak dva bary, z nichž jeden se nachází u bazénu, diskotéka, profesionální centrum ayruvedické medicíny nabízející řadu ozdravných, relaxačních či wellness procedur a masáží, centrum vodních sportů a potápění, velký venkovní bazén, fitness centrum, prádelna, internetová kavárna, konferenční místnost, kadeřnictví, obchod se suvenýry a šperky, krejčí, čistírna a stálá pokojová služba.

Stravování: Polopenze, možnost plné penze.

Pláž: Písčitá pláž je přímo před hotelem.

Sport a zábava: Hotel Riverina pro své hosty přichystal nepřeberné množství zábavních aktivit – od vodních sportů provozovaných ať už v moři či přilehlé řece Bentona (potápění a šnorchlování, rybaření, windsurfing, vodní lyžování, jízduana vodním skútru, katamaránu či motorovém člunu), přes stolní tenis, volejbal, badminton, šipky, biliár, jízdu na koni po minigolf či masáže, diskotéky nebo různé animační programy.

Děti: I nejmenší hosté najdou spoustu zábavy ať už v dětském bazénu či v pro ně vyhrazeném dětském klubu.