Coral Gardens

Tento hotel se pyšní tím, že nabízí nejlepší podmínky pro potápění na západním pobřeží Srí Lanky. Na zájemce o potápění zde kromě bohatého mořského života čeká korálový útes a několik vraků.

Poloha: Hotel leží na západním pobřeží ostrova v rybářské vesničce Hikkaduwa vzdálené asi sto kilometrů od hlavního města Colomba.

Ubytování: Pro hosty je připraveno 111 standardních pokojů vybavených klimatizací, balkonem s výhledem na Indický oceán, telefonem, hudebním kanálem a koupelnou a 43 pokojů typu superior, ve kterých mají hosté navíc k dispozici satelitní TV, minibar a vysoušeč vlasů.

Vybavení: Hotelová restaurace formou bufetu podává nápadité pokrmy asijské, evropské i západní kuchyně, jakož i srílanské speciality či čerstvě připravené mořské plody, bar u bazénu s výhledem na moře. Dále jsou připraveny dva bazény, centrum ájurvédské medicíny nabízející mimo jiného i bylinné koupele, aromaterapii či masáže, stálá pokojová služba, prádelna, bezpečnostní schránky, směnárna, kadeřník, obchod se suvenýry nebo místnost pro pořádání banketů či konferencí.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo před hotelem. Navíc, pláž Unawatuna, která byla vyhlášena jednou z 12 nejlepších pláží na světě je od hotelu vzdálena jen třicet minut.

Sport a zábava: Hlavní lákadlo představuje nádherný korálový útes, který vybízí k potápění a šnorchlování. Profesionální instruktoři jsou samozřejmě k dispozici. Kromě dalších vodních sportů se hosté mohou věnovat squashi, načerpat síly v ájurvédských lázních, zúčastnit se večerních animačních programů zahrnujících živou hudbu, kouzelníky či diskotéku, nebo se vypravit na některý z připravených výletů (říční safari, želví rezervace, deštný prales, holandská pevnost…).

Děti: Dětský bazén.