Club Palm Garden

Club Palm Garden je stylový resort, který kromě bohatých tropických zahrad, pohodlného ubytování, bazénu a Indického oceánu nabízí především přátelský a pozorný personál a tým zkušených animátorů. Jižní křídlo hotelu bylo zrekonstruováno v listopadu 2008.

Poloha: Hotel se nachází na okraji města Beruwela na jihovýchodním pobřeží Srí Lanky a od mezinárodního letiště v Colombu ho dělí 96 kilometrů.

Ubytování: Hosté jsou ubytováni ve 136 prostorných pokojích s balkonem či terasou nabízející výhled na moře, bazén či zahrady. Všechny jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, hudebním kanálem, telefonem, větrákem a koupelnou se sprchou a teplou a studenou vodou.

Vybavení: Pro hosty je připraveno několik restaurací fungujících formou bufetu, bar ve foyer hotelu s živou hudbou, bar u bazénu, internetová kavárna, prádelna, konferenční místnost, stálá pokojová služba, obchod se suvenýry či transport k centru vodních sportů zdarma. Hosté mohou též využívat vybavení sousedního sesterského hotelu Riverina mezi než patří ájurvédské lázně, dva tenisové kurty, minigolf, fitness centrum, sauna či parní lázeň.

Pláž: Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Sport a zábava: Aby se hosté ani chvíli nenudili, jsou pro ně připraveny denní animační programy a večerní zábavy organizované místním zkušeným týmem. Kromě toho mají spoustu možností sportovního vyžití – vodní sporty v nedalekém centrum vodních sportů, jízda na koni, jóga, tenis, badminton, volejbal, plážový volejbal, cyklistika, stolní tenis či kulečník.

Děti: Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub a dětský bazén.