Club Palm Bay

Resort otevřený v roce 1997 se nachází nedaleko rybářské vesničky Marawila. Bungalovy a menší budovy hotelového komplexu jsou roztroušeny v rozsáhlé tropické zahradě mezi písčitou pláží a lagunou.

Poloha: Resort se nachází ve vesničce Marawilla asi 35 km (hodinu cesty klimatizovaným autobusem) od mezinárodního letiště Katunayake v klidnější části ostrova.

Ubytování: Pro hosty je připraveno na 106 pokojů rozesetých ve 25 bungalovech po celém areálu resortu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, hudebním kanálem a telefonem a doplněny koupelnou s teplou vodou a vysoušečem vlasů a terasou či balkonem nabízející výhled na lagunu či do zahrady.

Vybavení: V hotelu je k dispozici hlavní restaurace Kundira a menší restaurace pro 120 osob, několik barů, kavárna, prádelna a čistírna, hotelový lékař, ayurvedické zdravotní centrum, telefon s mezinárodním spojením, několik obchodů, konferenční místnost, rozsáhlý venkovní bazén, fitness centrum, tenisové kurty, squashový kurt, herna (biliár, stolní fotbal, deskové hry…), půjčovna horských kol, devítijamkové golfové hřiště doplněné o putting green, centrum vodních sportů. Pokojová služba je samozřejmostí.

Stravování: All inclusive. Snídaně, oběd, večeře formou bufetu, snacky během dne, neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů.

Pláž: Písčitá pláž je přímo před resortem.

Sport a zábava: Z možných aktivit lze zmínit rozmanité vodní sporty, tenis, squash, stolní tenis, lukostřelbu, masáže, rybaření, projížďky na lodích, disko, výlety do okolí či animační programy pořádané v hotelu.

Děti: Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub, ve kterém děti mohou využít trampolín, kol, tříkolek či klouzaček, dětský bazén a služba hlídání děti.