Amaya Reef Hotel

Amaya Reef se nachází na pláži v malém rybářském městečku Hikkaduwa. Hotel Vás kromě výborné polohy okouzlí i příjemným prostředím a tradiční srílanskou atmosférou.

Poloha: Nachází se v letovisku Hikkaduwa na jihozápadě ostrova, které je od hlavního města Colomba vzdáleno asi dvě hodiny cesty. Od centra Hikkaduwy, kde najdete pláž posetou kavárničkami, bary, obchody místních umělců s oblečením a šperky, ho však dělí pouhé dva kilometry.

Ubytování: Hosté jsou ubytováni v jednom z 54 pokojů, které jsou zařízeny moderně s důrazem na jednoduchost. Součástí každého z nich je klimatizace, minibar, koupelna, rádio, televize a balkón nebo terasa. Ze všech pokojů je vidět na Indický oceán.

Stravování: Polopenze. Možnost plné penze nebo all inclusive.

Vybavení: Pro ukojení kulinářských potřeb hostů je připravena krytá venkovní restaurace vzdálená od moře jen coby kamenem dohodil, k posezení u skleničky láká open-air bar, řadu léčebných procedur a masáží nabízejí místní specialisté ájurvédské medicíny. Součástí komplexu je také bazén, noční klub, tenisový kurt, směnárna, prádelna, telefon s mezinárodních spojením, bezpečnostní skříňky. Pro obchodní účely je zde obchodní a konferenční centrum. Samozřejmostí je pokojová služba.

Pláž: Písčitá pláž je přímo před hotelem.

Sport a zábava: Z řady zábavních aktivit musíme zmínit vodní sporty (surfing, vodní pólo…), vyjížďky na člunech, rybaření, kurzy potápění a šnorchlování, tenis, badminton, stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, masáže a léčebné procedury v ájurvédských lázních nebo výlety do města Hikkaduwa či na mnoho jiných zajímavých míst.