Golf a Krásy Sri Lanky

1. den – přílet – na letišti budou čekat záskupci kooperující cestovní kanceláře na Srí Lance, poté odjezd do města Kandy (cca 2-3 hodiny), odpoledne prohlídka města, návštěva Chrámu Buddhova zubu, návštěva botanické zahrady atd.

2. den – po snídani odjezd na golf – Viktoria Golf Club

3. den – po snídani výlet do Pinnawalla. Návštěva sloního sirotčinnce, kde žije více než 40 slonů. Po prohlídce sloního sirotčinnce zavítáte na čajovou plantáž a v továrně na zpracování čaje uvidíte proces jeho zpracování s podrobným výkladem. Nezbytnou součástí zdejší návštěvy je i ochutnávka jedinečného ceylonského čaje.
Poté odjezd – půvabnou krajinou vysočiny do nepopulárnějšího resortu vysočiny – Nuwara Eliya. Město bylo vybudováno v nadmořské výšce 1889 m n.m. Dodnes je zde patrný britský vliv, projevující se na podobě kulturní krajiny i v architektuře. Město je nazýváno též „malá Anglie“ a kromě venkovských sídel anglického typu je zde i 18-ti jamkové golfové hřiště a dostihová dráha. Nuwara Eliya je srdcem oblasti, kde se pěstuje světoznámý ceylonský čaj.

4. den – po snídaní odjezd na golfové hřiště Nuwara Eliya Golf Club

5. den – po snídaní odjezd do Colomba. Po příjezdu do Colomba prohlídka města.

6. den – po snídaní odjezd na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club

7. den – návštěva Negomba – slavná rýbařská vesnice severně od Colomba, kde je postavený holandský kanál. Zde se potkávají rybáří na vesele malovaných lodích. Na břehu najdete mnoho domů a kostelů a také mnoho druhů ptáků.

8. den – odejzd na letiště nebo prodloužení pobytu u moře

Program lze kdykoliv změnit a upravit dle inpiduálních přání každého zákazníka.
Vytvoříme Vám individuální program přímo „na míru“ dle Vašich požadavků.

Cena okruhu je 26 140 Kč/na osobu, pokud Vás bude 2 a více pak cena je 15 685 Kč/na osobu.

Cena okruhu zahrnuje:
transfer z/na letiště, dopravu místním klimatizovaným autobusem po Srí Lance, vstupy uvedené v programu, 7x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 7x polopenzi, anglicky mluvícího průvodce (možnost zajistit česky mluvícího průvodce za poplatek)

Cena nezahrnuje:

  • vízum cca 550 Kč/na osobu
  • cestovní pojištění – cena od 34 Kč/na den
  • cenu za hraní golfu

Cena okruhu včetně letecké přepravy – 33 695 Kč/na osobu:
letenku s leteckou společností Emirates, transfer z/na letiště, dopravu místním klimatizovaným autobusem po Srí Lance, vstupy uvedené v programu, návštěvu tradičního srílanského představení, 7x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 7x polopenzi, anglicky mluvícího průvodce (možnost zajistit česky mluvícího průvodce za poplatek), pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

  • cestovní pojištění – cena od 34 Kč/na den
  • cenu za hraní golfu