Ranč pod Hájom

Nabízíme k pronájmu malý rodinný ranč na úatí Západních Tater. Zabýváme se chovem koní pro účely turistických vycházek a poskytujeme ubytovaní pro hosty. Nabízíme Vám aktivní dovolenou při poznávání Liptova, který patří mezi nejkrásnější regiony Slovenska.

Pokud hledáte relax, nebo zepapomenutelné zážitky spojené s nádhernou liptovskou přírodou, Ranč pod Hájom v Liptovských Beharovciach je pro Vás tím pravým místem pri Vaší dovolenou. Načerpejte energii v lůně liptovské přírody ve společností koní a odnesete si sebou nezapomenutelné zážitky.

Ubytování

Na této malé rodinné farmě Vám nabízíme stylové ubytování v překrasném přírodním prostředí na úpatí Západních Tater. K dispozicii jsou dva kompletně vybavené apartmány s kuchyňským koutem, obývací části a koupelnou se sprchovacím koutem. Prostor na spaní se nachazí na poschodí a skládá se z manželské postele a jedné samostatné postele. Přistýlka pro dvě osoby se nachází v obyvací části apartmánu.

 

Ceník ubytování

Termín       Apartmán/noc
1.5.-30.9. 75 €
1.10.-30.4. 95 €
26.12.-6.1.      120 €

Cena nezahŕňa miestny ubytovací poplatok vo výške 0,50 €/os./noc.

Vratná kauce za apartmán je 120 €/pobyt.

Každý z apartmánů poskytuje možnost ubytování pro 5 osob včetně přístýlky. Pro hosty je k dispozici bezplatné Wifi.
Na venkovní kryté terase si mohou hosté vychutnat ranní kávu, nebo večerní posezení u sklenky dobrého vína.
Vaše volné chvíle můžete trávit příjemným posezením v kruhu nejbližších u otevřeného ohniště, nebo u grilu v areálu naší farmy.

Pro ubytované hosty je k dispozici i venkovní sauna, která poskytne relax po dni stráveném v koňském sedle, nebo po dobré lyžovačce v některých z mnoha lyžařských středisek v okolí. Pro milovníky sportu nabízíme možnost zapůjčení kol či badmintonu.