Pronájem auta

Pronájem auta

Nabízíme Vám možnost rezervace automobilu. Spolupracujeme s ověřenými půjčovnami, které mají zastoupení ve většině států světa. Dostupnost automobilů se během roku mění, proto doporučujeme provést si rezervaci co nejdříve.

Pro zapůjčení auta je nutné splňovat podmínky pronájmu, zejména ty, které se týkají věku řidiče a doby držení řidičského průkazu. Minimální věk řidiče je většinou 21 let s požadavkem na držení řidičského průkazu alespoň po dobu jednoho roku, pokud není uvedeno jinak v podmínkách pronájmu.

Výpůjčka automobilu v zahraničí je velmi vhodným způsobem, jak se v destinaci pohybovat bez nutnosti využití taxi a jiných dopravců. Tímto způsobem lze dosáhnout nižších nákladů na cestu bez nutnosti hledání a čekání na přistavení taxi

Pokud jste nenalezli vhodný vůz, nebo potřebujete pomoci s doplňkovými službami (GPS / dětská sedačka apod.), můžete využít možnosti vyplnění poptávkového formuláře. Formulář můžete použít i v případě požadavku na další služby, které při své cestě budete potřebovat.

Děkujeme, že využíváte služeb DanMar Travel.