To nejlepší ze Sri Lanky

1. den – příilet (letiště Bandaranaike 35 km od Colomba) uvítaní na letišti a přejezd do Kulturního trojúhelníku. Odpoledne návštěva druhého nejstaršího královského města Polonaruwa.

2. den – po snídani výstup na Lví skálu Sigiriyu (8. div světa – pamatka UNESCO). Poté návštěva jeskynních chrámů v Dambulle (5 jeskyň plných buddhistickych soch).
Přejezd do posledního královského města Kandy, po cestě návštěva ayurvedické zahrady koření. V podvečer návštěva tradičního Kandyjského tanečního představení.

3. den – dopoledne návštěva nejposvátnějšího buddhistického místna na Srí Lance –  Chrámu Buddhova zubu v Kandy (Dalada Maligawa) – nejposvátnější buddhistické místo na Srí Lance. Přejezd na čajové plantáže, po cestě zastávka v botanické zahradě v Peradenniya, u vodopádů Ramboda, návštěva čajové továrny s podrovným výkladem o zpracování čaje. Nocleh v Nuwara Eliya v nadomořské výšce cca 2 000 metrů.

4. den – po snídaní odjezd do hlavního města Colombo.
Prohlídka města Colombo spojená s nákupy.

5. den – odejzd na letiště nebo prodloužení pobytu u moře

Program lze kdykoliv změnit a upravit dle inpiduálních přání každého zákazníka.
Vytvoříme Vám individuální program přímo „na míru“ dle Vašich požadavků.

Cena okruhu je 11 000 Kč/na osobu při minimálním počtu 2 osob.

Cena okruhu zahrnuje:
transfer z/na letiště, dopravu místním klimatizovaným autobusem po Srí Lance, vstupy uvedené v programu, návštěvu tradičního srílanského představení, 4x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 4x polopenzi, anglicky mluvícího průvodce (možnost zajistit česky mluvícího průvodce za poplatek)

Cena nezahrnuje:

  • vízum cca 550 Kč/na osobu
  • cestovní pojištění – cena od 34 Kč/na den

Cena okruhu včetně letecké přepravy – 29 310 Kč/na osobu:
letenku s leteckou společností Emirates, transfer z/na letiště, dopravu místním klimatizovaným autobusem po Srí Lance, vstupy uvedené v programu, návštěvu tradičního srílanského představení, 4x ubytování v hotelu*** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 4x polopenzi, anglicky mluvícího průvodce (možnost zajistit česky mluvícího průvodce za poplatek), pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

  • cestovní pojištění – cena od 34 Kč/na den