Villa Ocean View****

Poloha: 72 km jižně od mezinárodního letiště v Colombu. Tento jedinečný hotelový komplex s rozsáhlou zahradou byl vybudován podél zlatavé pláže. Transfer trvá zhruba 1,5 hod.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování ve 2 základních typech pokojů. Pokoje superior najdete v hlavní budově a pokoje cabana jsou po čtyřech v patrových vilkách, rozmístěných v zahradě. Pokoj cabana: 2lůžk. pokoj, klimatizace, telefon, minibar, TV, koupelna/WC s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, balkon/terasa. Pokoj superior: 2lůžk. pokoj s možností 1 přistýlky, klimatizace, TV, telefon, minibar, koupelna/WC s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, balkon s částečným výhledem na moře.

Vybavení: Recepce, lobby, celkem 151 pokojů, restaurace, 3 bary, kavárna, střešní konferenční místnost, diskotéka, obchůdky, karaoke, denní a večerní animace (živá hudba, diskotéka, tanec, magická show), kulturní show, ayurvédské centrum, velký bazén, zahrada, lehátka u bazénu, střešní zahrada. Služby za poplatek: minibar, trezor na recepci, masáže a léčebné procedury v ayurvédském centru, výlety, lékař, prádelna, minigolf, konzumace a la carte, tenis, pronájem konferenční místnosti. Pro děti: dětský koutek, dětské hřiště.

Stravování: All inclusive: plná penze, dopolední občerstvení (sendviče apod.), čaj a káva, odpolední káva/čaj a dezert (zákusky, sušenky, koláčky apod.), půlnoční občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů 10.00 – 24.00 hod. Nevztahuje se na dovozové nápoje, víno, šampaňské, konzumaci z minibaru, koktejly z dovozových nápojů, zmrzlinu, cigarety, minigolf, osvětlení tenisových kurtů a trezor.

Pláž: Přímo na písčité pláži.

Sport a zábava: volejbal, badminton, minigolf, stolní tenis, šipky, kroket, šachy, vodní pólo, vodní aerobik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *