Unawatuna Beach Resort****

Menší písčitá zátoka Unawatuna se nachází 120 km od hlavního města Colomba na jižním pobřeží ostrova. Je to destinace vhodná pro milovníky klidné dovolené v srdci krásné tropické přírody. Hotel je menší a jednoduchý, ale čistý a pohodlný a nabízí přátelskou atmosféru, vstřícný personál a příjemný pobyt.

Poloha: Hotel se nachází v oblasti Unawatuna na jižním pobřeží Srí Lanky nedaleko města Galle a je vzdálen 120 km od hlavního města Colomba.

Ubytování: Hotel nabízí 60 decentně zařízených pokojů vybavených klimatizací, minibarem, satelitní televizí, telefonem s možností mezinárodních hovorů, bezdrátovým připojením k internetu, bezpečnostní schránkou, koupelnou s teplou a studenou vodou a dešťovou sprchou a balkonem.

Stravování:Polopenze, možnost plné penze.

Vybavení: Z vybavení, kterým hotel disponuje je na místě zmínit restauraci Barakuda servírující dary moře, západní kuchyni, steaky a především místní srílanské speciality, bar, kavárnu, pizzerii, bazén, tenisový kurt, internetovou kavárnu, konferenční místnost, certifikované centrum potápění, centrum ájurvédské medicíny a pokojovou službu.

Pláž: Pěkná písčitá pláž se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava: Vyjma odpočinku u bazénu či na pláži je možno se zde věnovat různým vodním sportům, tenisu, stolnímu tenisu, plážovému volejbalu, zúčastnit se pravidelně pořádaných tematických nocí či vyrazit na výlet po okolí.

Děti: Pro děti je připraven dětský bazén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *