Temple Tree Resort & Spa****

Jedná se o luxusní, butikový hotel s minimalistickým vybavením, který usiluje o to, aby svým hostům zajistil maximální míru svobody a soukromí a za pomoci špičkových služeb pro ně vytvořil romantický úkryt před starostmi každodenního světa.

Poloha: Hotel se nachází v pobřežním městě Induruwa na jihozápadním pobřeží ostrova a od hlavního města Colomba ho dělí vzdálenost 65 kilometrů. Cesta z letiště zabere tři až čtyři hodiny.

Ubytování: Na hosty zde čeká 10 prostorných (60 m2) a designově zajímavých pokojů. Podlahy pokojů jsou z přírodního palmového dřeva. Jejich vybavení zahrnuje LCD televizor se satelitními programy, přehrávač DVD, minibar, bezpečnostní schránku, varnou konvici, bezdrátový přístup k internetu, koupelnu se zapuštěnou vanou a děšťovou sprchou a balkon.

Vybavení: Filosofií hotelu je poskytnout hostům maximální volnost a proto se personál snaží přizpůsobit své služby jejich potřebám. Jídla a nápoje se tak podávají kdykoli a kdekoli si to hosté přejí. K dispozici je restaurace, bar, sladkovodní bazén z přírodního kamene s jacuzzi a vynikající lázně.

Pláž: Písčitá pláž je přímo před hotelem.

Sport a zábava: Možné aktivity zahrnují masáže či jiné procedury v lázních, vodní sporty, potápění, rybaření, projížďky v motorovém člunu, plavby po řece, pozorování želv nebo výlety (buddhistický chrám…).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *