Royal Palms Beach*****

Tento luxusní hotel se rozkládá uprostřed veliké tropické zahrady přímo na krásné písčité pláži. Budovy z červených cihel spolu s pagodovitými střechami kontrastují s okolní zelenou vegetací a vytváří tak jedinečnou a útulnou atmosféru.

Poloha: Hotel se nachází na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, 2 kilometry od města Kalutara a od hlavního města Colomba je vzdálen 40 kilometrů. Transfer z mezinárodního letiště zabere asi 2,5 hodiny.

Ubytování: Pro hosty hledající maximální pohodlí je připraveno 124 pokojů včetně šesti apartmá. Všechny jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, prostorným balkónem s výhledem na pláž, satelitní televizí, videokanálem, minibarem, bezpečnostní schránkou, vysoušečem vlasů a moderní koupelnou s vanou, sprchou a luxusními toaletními potřebami. Ničím nerušený spánek zajistí speciálně designované postele a polštáře.

Vybavení: Z hotelového vybavení musíme zmínit klimatizovanou restauraci s vyhlídkou a terasou podávající jídla kontinentální i orientální kuchyně, která zpestří pravidelné tematické večery, restauraci specializující se na čerstvé dary moře, kavárnu, bar, bazén ve stylu laguny s důmyslně rozmístěnými jacuzzi a masážními tryskami, fitness centrum, ájurvédské lázně, internetovou kavárnu, prádelnu, konferenční místnost a 24hodinovou pokojovou službu.

Pláž: Krásná písčitá pláž se doširoka rozprostírá přímo před hotelem.

Sport a zábava: pro zpestření pobytu je připravena živá hudba, karaoke, kulturní a animační programy, tematické noci. Dále se hosté mohou věnovat tenisu, volejbalu, squashi, badmintonu, stolnímu tenisu, deskovým hrám, šachům nebo se vydat na výlet do okolí (čajová továrna, tradiční rybářská vesnice, želví rezervace, buddhistický skalní chrám…).

Pro děti: Pro nejmenší hosty jsou připraveny dva dětské bazény.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *