Mermaid hotel & club

Hotel leží uprostřed kokosových palem přímo na zlaté písčité pláži a je vhodný pro všechny milovníky moře, slunce a aktivně strávené dovolené. Hotel je totiž doplněn o přilehlý sportovní klub, který skýtá nepřeberné možnosti zábavy.

Poloha: Hotel se nachází v útulné rybářské vesničce poblíž města Kalutara, 45 kilometrů od mezinárodního letiště v Colombu.

Ubytování: Pro hosty je připraveno 72 pokojů vkusně a moderně zařízených teakovým nábytkem. V každém z nich je k dispozici klimatizace, televizor, přehrávač CD, minibar, bezpečnostní schránka, telefon, vysoušeč vlasů, koupelna a balkon či terasa.

Vybavení: Mermaid Hotel & Club se pyšní rozsáhlým vybavením, které zajistí, že se hosté nikdy nebudou nudit. Hlavní hotelová restaurace s výhledem na moře servíruje pestrá jídla formou bufetu či menu plné delikates připravených z mořských plodů. V komplexu se dále nachází čtyři bary, lázně Sahana nabízející rozlišné masáže a jiné procedury, dva bazény – jeden s terasou určený pro plavání a opalování a druhý pro vodní pólo a vodní aerobik a především velké sportovní centrum s posilovnou.

Pláž: Písčitá se rozkládá přímo před hotelem.

Sport a zábava: Zájemci o aktivně strávenou dovolenou se mohou věnovat vodnímu pólu, aquaerobiku, tenisu, stolnímu tenisu, squashi, badmintonu, volejbalu, aerobiku, józe či kroketu, odpočívat v lázních, sauně, parní lázni či jacuzzi, zahrát si kulečník, šipky nebo deskové hry, strávit večer poslechem živé hudby, tancem na diskotéce, shlédnout kulturní představení či kouzelnickou show nebo se vydat na výlet do okolí (buddhistická svatyně, holandská koloniální pevnost, želví rezervace, deštný prales…).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *