Induruwa Beach Hotel***

Tento jednoduchý hotel ležící přímo na pláži nabízí příležitost strávit dovolenou v kontaktu s tropickou přírodou, procházet se za měsíčního svitu po krásných plážích a užít si vyhlášené srílanské pohostinnosti.

Poloha: Hotel se nachází v oblasti Bentota a je vzdálen 67 kilometrů od hlavního města Colomba.

Ubytování: Pro ubytování hostů je připraveno 84 pokojů a 6 apartmá. Všechny jsou moderně a vkusně zařízeny a vybaveny klimatizací, telefonem, televizí, ledničkou a koupelnou se studenou a teplou vodou.

Vybavení: Šéfkuchař hotelové restaurace připravuje speciality západní, východní nebo čínské kuchyně nebo je připraven vyplnit jakékoli jiné přání hostů, kteří mohou po večeři z baru pozorovat západ slunce nebo si odpočinout v kavárně. Dále je pro ně připraven bazén s jacuzzi, centrum ájurvédské medicíny, posilovna, obchod se suvenýry, prádelna a vybavení pro pořádání konferencí.

Pláž: Písčitá pláž se rozprostírá hned před hotelem.

Sport a zábava: Kromě zábavy na pláži, v moři či u bazénu se hosté mohou věnovat stolnímu tenisu nebo kulečníku, dopřát si relaxační masáž či jinou proceduru ájurvédské medicíny nebo se zúčastnit pravidelných animačních a zábavních programů.

Děti:Dětem je k dispozici dětský bazén.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *