Goldi Sands Hotel***

Tento menší, na pláži situovaný a kokosovými palmami obklopený hotel se nachází na břehu laguny Negombo. Stejnojmenné město kdysi Portugalcům a Holanďanům sloužilo za obchodní přístav. Dnes sem turisté přijíždějí především za jeho poklidnou atmosférou.

Poloha: Goldi Sands Hotel leží přímo na pláži jen 15 minut cesty od mezinárodního letiště Bandaranaike, nedaleko od hlavního města Colombo.

Ubytování: Hosté jsou ubytováni v jednom ze 75 klimatizovaných pokojů. Každý z nich se může pochlubit balkonem a některé dokonce terasou s výhledem na Indický oceán. Všechny jsou vkusně zařízené a vybavené telefonem, ledničkou, kávovarem, bezpečnostní schránkou a vlastní koupelnou s teplou a studenou vodou.

Vybavení: Hotelová restaurace se pod heslem „vše, co je v moři, najdete i v našem menu“ zaměřuje především na plody moře, které jsou nicméně v menu doplněny i řadou pokrmů mezinárodní či tradiční srílanské kuchyně. Dále je nutno zmínit restauraci ve stylu plážové chýše, v níž se pořádají pravidelné tematické večery, bar nabízející vína a jiné nápoje, velký sladkovodní bazén s obsluhou, lehátky a slunečníky, obchůdky s místními suvenýry v hale hotelu, směnárnu, prádelnu, mezistátní telefonní spojení, přístup k internetu a stálou pokojovou službu.

Pláž: Klidnější pláž se zlatým pískem se široce rozprostírá přímo před hotelem.

Sport a zábava: Hosté se mohou věnovat vodním sportům (vodní lyžování, windsurfing, vodní polo), volejbalu, stolnímu tenisu, kulečníku; nebo se mohou zúčastnit některého z výletů pořádaných hotelem či jedné z pravidelně pořádaných tematických nocí či grilování na pláži.