Club Bentota****

Tento starší hotel je ukryt v obrovské tropické zahradě mezi Indickým oceánem a řekou Bentota. Jeho filosofií je poskytnou svým hostům maximální možnost sportovního a zábavního vyžití tak, aby se ani chvíli nenudili.

Poloha: Nachází se na poloostrově obklopeném mořem a řekou Bentota na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, 60 kilometrů na jih od hlavního města Colomba. Vzdálenost k letišti činí 100 kilometrů.

Ubytování: Pro hosty je připraveno 150 vkusně zařízených pokojů, které jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, hudebním kanálem, telefonem s možností mezinárodních hovorů, koupelnou s teplou a studenou vodou a balkonem, z něhož je krásný výhled na řeku či na moře.

Vybavení: Z vybavení hotelu musíme zmínit především zahradní restauraci podávající místní a mezinárodní pokrmy, bar na terase, diskotéku pod širým nebem, bazén, centrum vodních sportů, tenisový kurt, volejbalový kurt, ájurvédské lázně, butik nebo obchod se šperky a suvenýry.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo před hotelem.

Sport a zábava: Hotel se pyšní centrem vodních sportů, které jsou možné realizovat jak na moři, tak na přilehlé řece. Patří mezi ně vodní lyžování, windsurfing či jízda na vodním skútru. Dále je možné se věnovat rybaření, potápění, aquaaerobiku, gymnastice či joggingu, hrát plážový volejbal, tenis, stolní tenis nebo vodní pólo, vyrazit na projížďku na řece, pozorovat ptáky, nebo se vydat na některý ze zajímavých výletů. Pro večerní zábavu je určena diskotéka pod širým nebem a animační programy, pro relaxaci pak ájurvédské lázně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *