Rolla Residence ****

Hotel Rolla Residence v Dubaji je residenční hotel – to znamená, že je orientován pro delší pobyty. Je situován na ulici Rolla, v části Bur Dubai, kde v blízkosti najdete obchody a restaurace. Pokoje (apartmánového typu) jsou prostornější a pohodlnější než u hotelu stejné třídy. Restaurace ale zase nabízí menší rozsah služeb.

Rolla Residence – vybavení pokojů

Hotel je plně klimatizován.Pokoje jsou vybaveny TV, ledničkou, moderním kuchyňským koutem s barem, telefonem a velmi pěknou prostornou koupelnou s plným vybavením a fénem.

Rolla Residence – vybavení hotelu

Hotel Rolla Residence nabízí na střešní terase bazén a fitness. Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci, které je možné rovněž využít k obědu – rovněž formou bufetu, a k večeři, která je však servírována dle výběru.Pro večeři je však možno využít velké spousty různých restaurací v okolí. Přes ulici se však v hotelu Imperial nachází bar s prodejem alkoholických nápojů a ve vzdálenosti cca 100 m je rovněž market otevřený 24 hodin denně. Transfér na pláž je zajišťován zdarma hotelovým mikrobusem.