Mercure Gold Hotel ****

Poloha

Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai se nachází v centru města Dubaj, v blízkosti je MeŠita Jumeirah, Nákupní centrum Dubai Mall a Mezinárodní kongresové a výstavní centrum v Dubaji. Dalšími zajímavými místy jsou BurJuman Mall a Muzeum v Dubaji.

Popis hotelu

V hotelu Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai se lze stravovat v restauracích (celkem 2 restaurace). Hosté si mohou vychutnat nápoje v jednom z těchto barů: bar nebo společenská místnost. Je zajištěna pokojová služba. K rekreaci slouží venkovní bazén, centrum zdraví, sauna, fitness centrum a finská sauna. K lázeňským zařízením patří masážní a relaxační centrum a kadeřnictví. V tomto 4hvězdičkovém hotelu je business centrum. K dispozici jsou velká zasedací místnost a auto s řidičem. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezdrátový internet (za příplatek). V tomto hotelu ve městě Dubaj jsou prostory pro pořádání akcí (o velikosti 68 m 2 ). Zdarma je k dispozici kyvadlová doprava po okolí a kyvadlová doprava k nákupnímu centru. K dispozici jsou pomoc s cestovními záležitostmi a rezervací vstupenek a pomoc s cestovními záležitostmi. Parkování je pro hosty zdarma. V hotelu jsou dále k dispozici například: recepce s rozšířenými službami, personál se znalostí několika jazyků a prodej novin a dárkových předmětů.

Pokoje

Vybavení 184 klimatizovaných pokojů v zařízení Mercure Gold Hotel Al Mina Road Dubai zahrnuje: minibar a kávovar/čajovar. Součástí postelí je exkluzivní ložní prádlo. Na všech pokojích je k dispozici oddělený sedací kout a psací stůl. V koupelně je k dispozici oddělená vana a sprcha a ruční sprcha. Dále jsou zde toaletní stolek se zrcadlem, pantofle a váha. Pevné vysokorychlostní připojení k internetu za poplatek. Na pokojích je televize s plochou obrazovkou s nabídkou satelitních kanálů. K dispozici jsou také balená voda zdarma a vestavěný trezor. Na vyžádání je hostům k dispozici masáž na pokoji a povlečení pro alergiky. Každý den se provádí stlaní postelí a denně také úklid pokojů.