Four Season Golf Club

Four Season Golf Club přináší skvělý golfový zážitek na osmnácti jamkovém mistrovské hřišti designováno světových architektem, kterým není nikdo jiný než Robert Trent Jones II. Klasický arabský charakter, který představuje golfová oáza zahrnující 11 jezer, množství potůčků a malebné kaskády, které jsou zejména po západu slunce pastvou pro oči díky světelným variacím.
Hřiště je středně těžkého charakteru vhodné zejména pro rekreační hráče ale zalíbení zde naleznou i nižší hcp neboť zadní odpaliště posouvají hřiště na vysokou sportovní úroveň. Nelekněte se 500 metrových písečných překážek, které lemují některé fairwaye.
Four Season Golf Club je sídlem pětihvězdičkové golfové akademie která nabízí golfové baličky pro všechny skupiny golfových hráčů. Rozlehlý oboustranný driving range je osvětlený do pozdních večerních hodin. Akademie disponuje golfovou laboratoří TaylorMade Performance a dále SAM Putting Lab, která sklízí po celém světě mnoho úspěchu a pomůže hráčům všech úrovní ve zlepšení jejich skóre. Cena za fee v tomto resortu se sice vyšplhá výše než jsou hráči v naši zemi zvyklí ale po příchodu do šaten si záhy uvědomíte, že není nikoliv přemrštěná ale úměrná službám, které se Vám dostanou.
Luxusní klubovna nabízí plně vybavený PRO shop, lobby, a luxusní šatny ve kterých naleznete saunu, páru, jacuzi, občerstvení nebo připojení na internet. Four Season Golf Club je místem, které by určitě nemělo chybět ve Vašem plánu.

Počet jamek: 18
PAR: 72

Cena za hru: 4 100 – 4 750 Kč

Doporučené ubytování:
Grand Hyatt*****
Hyatt Regency*****
Arabian Park Hotel****
Al Bustan Rotana Hotel*****

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *